ریاضیکا خود را موظف می‌داند تا تمامی محصولاتی که برای دانش‌آموزان و دانشجویان کشور عزیزمان فراهم آورده است، مطابق با آخرین تغییرات کتب درسی و دانشگاهی بوده و هیچ‌گونه خطای علمی در آن‌ها وجود نداشته باشد.

پشتیبانی از محصولات ریاضیکا

مشکلات علمی در هر محصول

ریاضیکا موظف است محصولاتی که ارائه می‌دهد خالی از هرگونه خطای علمی باشد. در صورت وجود هرگونه خطای علمی، خریدار باید ابتدا این مشکل را زا طریق سامانه تیکت ریاضیکا به این وب‌سایت اعلام نماید. ریاضیکا خود را موظف می‌داند نسخه اصلاح شده محصول را تا حداکثر ۲۴ ساعت برای خریدار در پنل کاربری ایشان قرار دهد. خریدار حق پس گرفتن وجه پرداختی خود را ندارد.

در صورتیکه خطای اعلام شده از سوی خریدار تا حداکثر ۲۴ ساعت برطرف نشد، خریدار می‌تواند مراتب را با مدیریت ریاضیکا از طریق فرم تماس با ما مطرح کند.

توضیح بیشتر در مورد پاسخ‌نامه سوالات

ریاضیکا معتقد است پاسخ‌نامه سوالات به اندازه کافی گویا است و تمامی مشکلات کاربران محترم را پاسخگو خواهد بود. اما درصورتیکه که دانش‌آموزان و دانشجویان محترم نیاز به رفع اشکال بیشتری در خصوص نمونه سوالات خریداری شده دارند، با پرداخت مبلغ معادل محصول خریداری شده، می‌توانند از سیستم پاسخگویی معلمان و اساتید ریاضیکا استفاده نمایند.