ریاضیکا چیست؟

ریاضیکا دانشنامه ای آزاد از تمام دروس ریاضی از پایه نهم دوره متوسطه تا دانشگاه است.

تاریخچه ریاضیکا

ریاضیکا را میتوان فرزندی تازه متولد شده از وبسایت آموزشی توتیک دانست. در ابتدا تصمیم بر آن بود که با آموزش ریاضیات و ترکیب آن با برنامه نویسی قدرتمند متلب، دانش آموزان به برنامه نویسی علاقمند شوند. بعد از بازخورد بسیار خوبی که از دانش آموزان مقاطع دهم و یازدهم دریافت شد، تصمیم گرفتیم که وبسایت آموزشی قدرتمندی تحت نام ریاضیکا را با اتکا بر تجربیات بی نظیر دبیران بازنشسته ریاضی شهر تهران (هرمعلم بازنشسته ۳۰ سال تجربه) راه اندازی کنیم تا با آموزش‌های رایگان و غیررایگان، خدمتی در جهت ارتقای سطح دانش ریاضی دانش آموزان و دانشجویان این کشور برداریم.

نحوه کارکرد ریاضیکا

خدمات ارائه شده در ریاضیکا را می توان به دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد. مطالب و آموزشهای متنی که به صورت رایگان در اختیار عزیزان قرار گرفته است.

دسته دیگر خدمات آموزشی ریاضیکا فیلم های آموزشی، پاورپوینت ها و نمونه سوالاتی هستند که بر اساس پایه های مختلف و ترم بندی شده ،‌ در دسته های مختلفی در اختیار عزیزان قرار گرفته است. این دسته از خدمات ریاضیکا به دو شکل رایگان و غیر رایگان عرضه می شوند.

دانش آموزان و دانشجویان می توانند با خواندن درسنامه های رایگان به اصل دروس مسلط شوند. سپس با حل نمونه سوالات رایگان موجود در سایت به دروس تسلط بهتری پیدا کرده و سپس در ادامه با تهیه پاسخ نامه های سوالات، پاسخ های خود را تصحیح نمایند.

مزیت ریاضیکا

وجود درسنامه هایی که به پشتوانه تجربیات ۳۰ ساله چندین دبیر مختلف ریاضی تهران جمع آوری شده اند را می توان نقطه قوت ریاضیکا دانست. در ادامه با بهره مندی از پاورپوینت ها ، نمونه سوالات و سایر درسنامه های رایگان به تسلطی که پیدا می شود افزود.

کارآفرینی در ریاضیکا

ریاضیکا با آغوش باز از معلمان و اساتید محترم ریاضیات در مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاهی برای تهیه درسنامه ها ، فیلم های آموزشی ، پاورپوینت و نمونه سوالات جدید استقبال می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به بخش همکاری با ما مراجعه فرمایید.

تیم ریاضیکا

تیم اصلی ریاضیکا و هسته اصلی متشکل از سه نفر است. آقای سید محمد امین موسوی نطنزی بعنوان مدیر کسب و کار و مدیر فنی سایت. سید ایمان موسوی نطنزی که وظیفه تولید محتوا و سئو سایت را بر عهده دارد. سرکار خانم موسوی نیز در نقش تولید کننده اصلی محتوای ریاضی ریاضیکا فعالیت دارند.

خرید از ریاضیکا

ریاضیکا دارای نماد اعتماد الکترونیکی (ای نماد) و همچنین درگاه پرداخت امن از زرین پال می باشد.